Гарантія якості

Головною метою нашої компанії є забезпечення доступності якісних лікарських засобів для населення, тому ми в повній мірі приймаємо на себе відповідальність за медикаменти під час зберігання і транспортування з моменту їх приймання до поставки кінцевому споживачу.

Ми гарантуємо якість, неухильно контролюючи всі етапи транспортування і належні умови зберігання лікарських засобів.

Ми працюємо зі світовими і національними виробниками лікарських засобів і одним з провідних дистриб'юторів лікарських засобів – компанією «Бізнес Центр Фармація».

Все, що вам потрібно знати про етапи контролю якості в Аптечної мережі «Астрея Фарм»:

    Ми отримуємо лікарські засоби безпосередньо зі складу виробника. Особлива увага приділяється процесу контролю якості під час приймання лікарських препаратів.

   Лікарські засоби зберігаються на сучасному фармацевтичному складі, який пройшов кваліфікацію сертифікованими ВООЗ фахівцями і відповідає всім міжнародним стандартам якості.

   Транспортування в роздрібну мережу аптек здійснюється спеціальним автотранспортом з ізотермічними будками і агрегатами для підтримки необхідної температури при будь-яких погодних умовах.

   Всі лікарські засоби проходять перевірку безпосередньо перед прийомом в аптеки.

   На всіх етапах контролю лікарські засоби перевіряються з візуальних показниками на відповідність супровідній документації і наказом МОЗ №677 «Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі».

   При необхідності ви завжди можете отримати сертифікат якості на лікарські засоби, запросивши їх при резерві цікавить вас товару.

Ми гарантуємо справжність та якість придбаних вами товарів!